{ Kdo jsem }

Zdravím! Jmenuji se Ondra. Je mi 25 a jsem student na volné noze. Hlavním zaměřením jsem #banner #web a #affiliate kreativec. Starám se o affiliate projekty, tvořím weby a dělám grafiku pro super affiliate programy AffiliateAgency. Sám jsem affiliate publisher a člověk, který by bez kávy nedal den. Jsem také student doktorského programu na fakultě elektrotechnické v Plzni. Pokud mám nějaký volný čas, tak jsem většinou v přírodě, fotím nebo létám ve vesmíru #EliteDangerous ... miluju vesmír :).

Rozjeté projekty

AZ-recepty.cz - desing, coding, grafika (Wordpress magazín, child theme)

Affiliate Agency Network - design, coding, grafika (Landing Page - Bootstrap 4)

Affiliate programy - AffiliateAgency.cz - LP design a coding, tvorba statických i gif bannerů pro jednotlivé programy, nasazování affilboxu u některých programů

Vánočnísen.cz - desing, coding, grafika (Wordpress magazín, child theme)

Dokončené projekty

--- Tuto část ještě připravuji. Je toho moc :)

Jaké technologie využívám

Pro většinu projektů využívám redakční systém Wordpress. Nejdříve jsem začal jako uživatel, poté jsem zabrousil i do čistého codingu přimo ve wordpressu (pluginy, šablony a další úpravy) Momentálně využívám pro projekty i October CMS, který je postaven na PHP frameworku Laravel a je to lehký a přívětivý CMS jak pro developera tak i pro konečného uživatele webu.

Přímo po coding využívám nejčastěji css framework Bootstrap (dříve verze 3, aktuálně verzi 4), samozřejmě PHP, HTML a jQuery (často i čisté js). Začínám se učit i v jiných js frameworkách jako Vue.js či React.js.

Pro grafiku využívám Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign či Google Webdesigner. Fotky kupuju, využívám free fotobanky či fotím sám.