{ Kdo jsem }

Zdravím! Jmenuji se Ondra. Je mi 25 a jsem student na volné noze. Hlavním zaměřením jsem #banner #web a #affiliate kreativec. Starám se o affiliate projekty, tvořím weby a dělám grafiku pro super affiliate programy AffiliateAgency. Sám jsem affiliate publisher a člověk, který by bez kávy nedal den. Jsem také student doktorského programu na fakultě elektrotechnické v Plzni. Pokud mám nějaký volný čas, tak jsem většinou v přírodě, fotím nebo létám ve vesmíru #EliteDangerous ... miluju vesmír :).

Rozjeté projekty

AZ-recepty.cz - desing, coding, grafika (Wordpress magazín, child theme)

Affiliate Agency Network - design, coding, grafika (Landing Page - Bootstrap 4)

Affiliate programy - AffiliateAgency.cz - LP design a coding, tvorba statických i gif bannerů pro jednotlivé programy, nasazování affilboxu u některých programů

Vánočnísen.cz - desing, coding, grafika (Wordpress magazín, child theme)

Dokončené projekty

--- Tuto část ještě připravuji. Je toho moc :)

Jaké technologie využívám

Pro většinu projektů využívám redakční systém Wordpress. Nejdříve jsem začal jako uživatel, poté jsem zabrousil i do čistého codingu přimo ve wordpressu (pluginy, šablony a další úpravy) Momentálně využívám pro projekty i October CMS, který je postaven na PHP frameworku Laravel a je to lehký a přívětivý CMS jak pro developera tak i pro konečného uživatele webu.

Přímo po coding využívám nejčastěji css framework Bootstrap (dříve verze 3, aktuálně verzi 4), samozřejmě PHP, HTML a jQuery (často i čisté js). Začínám se učit i v jiných js frameworkách jako Vue.js či React.js.

Pro grafiku využívám Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign či Google Webdesigner. Fotky kupuju, využívám free fotobanky či fotím sám.

Momentálně jsem kompletně nahradil používání bootstrapu 4 za Grid CSS a využívám převážně Vanila JS. Pro některé projekty využívám Vue.js a pro desktopové aplikace Electron.js

Pro grafiku jsem přestal využívat aplikace od Adobe a přesunul se komplet do aplikací Affinity. Pro bannery využívám Affinity Photo, pro vektorovou grafiku Affinity Designer a pro tiskoviny Affinity Publisher. Tyto programy jsou intuitivní a zvládnou vše co jsem do této chvíle dělal.