Zdravím! Jmenuji se Ondra. Hlavním zaměřením jsem #banner #web a #affiliate kreativec. Starám se o affiliate projekty, tvořím weby a dělám grafiku pro super affiliate programy AffiliateAgency. Sám jsem affiliate publisher a člověk, který by bez kávy nedal den. Jsem také student doktorského programu na fakultě elektrotechnické v Plzni. Pokud mám nějaký volný čas, tak jsem většinou v přírodě, fotím nebo létám ve vesmíru #EliteDangerous ... miluju vesmír :).

Současné Projekty

AAmag - Wordpress šablona
Naše interní šablona, kterou využíváme pro magazíny jako je az-recepty.cz, vanocnisen.cz či painandgain.cz Šablona není stavěná na zbytečných těžkopádních frameworkách. Čisté html, css, js a php jako wp backend.
Konference Diagnostika
Konference organizována FEL Plzeň na téma elektrotechnické diagnostiky. Jsem spoluorganizátor a řeším technickou část akce. Mám na starosti kompletní vizuál konference a její webovou prezentaci. diagnostika.zcu.cz

Hotové Projekty

Affiliate Agency Network
Do poloviny roku 2019 jsem řešil technickou stránku této affiliate sítě. Kódoval jsem Landing page jednotlivých inzerentů, tvořil banery k jednotlivým programům a řešil případné bugy na straně trackingu. Půl roku jsem také řešil management affiliate programu jednoho z inzerentů.

Jaké technologie využívám

Pro většinu projektů využívám redakční systém Wordpress. Nejdříve jsem začal jako uživatel, poté jsem zabrousil i do čistého codingu přimo ve wordpressu (pluginy, šablony a další úpravy) Momentálně využívám pro projekty i October CMS, který je postaven na PHP frameworku Laravel a je to lehký a rychlý CMS. Pokud řeším jednoduchou stránku, kde je potřeba měnit jen pár drobností (např. položky nápojáků), mam naprogramovaný jednoduchý admin přes php.