Ondřej Michal

Zdravím! Jmenuji se Ondřej Michal. Momentálně na plný úvazek pracuji jako R&D specialista na FEL ZČU v Plzni, kde řeším projekty tématicky zaměřené na vysokonapěťovou techniku. Jelikož mam několikaletou praxi v online marketingu a v tvorbě kreativ, řeším s kolegy i marketing katedry materiálu a technologií KET. Stojím napřípklad za vizuálem našeho INSTAGRAMU. Na volné noze se zaměřuji na tvorbu webů, ať už z vizuálního hlediska nebo přímo jeho nakódování. Ve volných chvílích je mým největším koníčkem focení.

+ Ondra developer

Mám za sebou několik desítek vytvořených webů převážně firemního či magazínového charakteru. Tvořil jsem a spravoval affiliate kampaně v Affiliate Agency Network, která již dnes patří pod agenturu eHUB.cz. Tvořil jsem zde grafické materiály pro jednotlivé affiliate kampaně, byl full stack vývojář pro weby a landing page a fungoval také jako technická podpora pro partnery. Byl jsem u vzniku projektů jako az-recepty.cz, vanocnisen.cz či painandgain.cz, kde jsem tvořil wordpress šablonu od píky a řešil celkově grafický vizuál.

Pro většinu projektů využívám redakční systém Wordpress. Nejdříve jsem začal jako uživatel, poté jsem zabrousil i do čisté tvorby webových šablon. Integruju si funkce přímo do šablony, takže využívám jen minimum externích pluginů.

+ Ondra grafik

Hraju si s vektorovou i 3D grafikou. Pro grafické práce využívám grafické programy Affinity od společnosti Serif. Využívám také vlastní fotografie do projektů. Ukázky ať už komerčních nebo osobních prací můžete vidět níže.

Většinu mé práce lze vidět na DRIBBBLE

DRIBBBLE

+ Ondra fotograf

Fotografie je mým koníčkem již od roku 2012, kdy jsem poprvé viděl na youtube časosběr a řekl si, že tohle chci zkusit udělat taky. Tenkrát jsem za peníze z brigády koupil první zrcadlovku Olympus E-500 a vytvořil časosběr MEANWHILE in Písek. Od té doby fotím a za tu dobu se mi i již párkrát změnil repertoár výbavy. Nefotím profesionálně, je to pro mě spíše meditace ve volných chvílích, popř. fotím v rámci mé práce na fakultě.

Uměle vytvořené výboje vysokonapěťovým zdrojem. Baily lighthouse on the southeastern part of Howth Head in County Dublin, Ireland. Produktová fotka pro katalog služeb. Produktová fotka pro katalog služeb