Ondřej Michal

Zdravím! Jmenuji se Ondřej Michal. Jsem #grafik #vývojář a #krypto nadšenec. Jsem hlavně člověk, který by bez kávy nedal den. #palivemkava Jsem R&D a Ph.D. na FEL v Plzni, kde mimo běžného studia pomáhám při propagaci katedry a jejího studijního programu Materiály a technologie pro elektrotechniku. Pokud mám nějaký volný čas, tak jsem většinou v přírodě, fotím nebo brouzdám světem #WoW ... #ForTheHORDE :).

Co mám za sebou

Mám za sebou několik desítek vytvořených webů převážně firemního či magazínového charakteru. Tvořil jsem a spravoval affiliate kampaně v Affiliate Agency Network, která již dnes patří pod agenturu eHUB.cz. Tvořil jsem zde grafické materiály pro jednotlivé affiliate kampaně. Byl full stack vývojář pro weby a landing page sítě.

Grafické portfolio převážně sdílím na Dribbble:

Jaké technologie využívám

Pro většinu projektů využívám redakční systém Wordpress. Nejdříve jsem začal jako uživatel, poté jsem zabrousil i do čisté tvorby webových šablon. Integruju si funkce přímo do šablony, takže využívám jen minimum externích pluginů. Pokud řeším jednoduchou stránku, kde je potřeba měnit jen pár drobností (např. položky nápojáků), mam naprogramovaný vlastní jednoduchý systém pro správu obsahu. Pro grafické práce využívám grafické programy Affinity od společnosti Serif. Využívám také vlastní fotografie do projektů.